Balma

Balma przez ponad 40 lat istnienia na rynku wypracowała innowacyjną wizję wspierania biznesu. Oferuje Klientom coś więcej, niż tylko meble. Produkty Balma to przemyślane i nowoczesne rozwiązania wspierające efektywność pracy, stawiająca na pierwszym miejscu pracownika i jego potrzeby.
balma logo 1Rozwiązania produktowe marki Balma, innowacyjne myślenie zespołu specjalistów i wypracowana przez firmę filozofia Think Pro zrodziły nowy wymiar przestrzeni biurowej a nowatorskie podejście marki Balma stawia biuro u podstaw rozwoju i sukcesów każdego biznesu.

Produkty BALMA obecne są na rynkach Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Bliskiego Wschodu. Sprzedaż̇ produktów odbywa się w sieci Salonów Firmowych, które kapitałowo powiązane są z BALMĄ oraz poprzez Autoryzowanych Przedstawicieli Handlowych, zlokalizowanych na terenie całego kraju oraz za granicą. Pod wspólnym logiem BALMY działają̨ Salony Firmowe w Poznaniu, Warszawie, Sopocie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Łodzi a także w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Fabryka mebli BALMA S.A.

ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48 61 89 66 400
marketing@balma.pl
balma.pl

Bądź na bieżąco!