REHAU

REHAU_Logo_CMYK_ISO-Coated-V2Nasza domena to polimery. Od momentu powstania firmy REHAU w 1948 roku, naszym celem jest nieustanne odkrywanie nowych obszarów zastosowania tworzyw sztucznych, opracowywanie innowacyjnych receptur, zastępowanie tradycyjnych materiałów dużo wydajniejszymi polimerami, a dzięki kreatywnym rozwiązaniom systemowym, oferowanie Klientom jak najwięcej korzyści.

 

Firma REHAU od ponad 75 lat działa z sukcesem na międzynarodowych rynkach tworząc produkty, z których każdego dnia korzystają miliony ludzi na całym świecie. Często nawet o tym nie wiedząc. Wykorzystujemy swoją wiedzę i doświadczenie projektując rozwiązania, które czynią nasze życie prostszym, komfortowym i piękniejszym. Z myślą o pięknie i wygodzie.

 

Dostarczamy komponenty do produkcji mebli i wykończenia wnętrz. Jesteśmy producentem obrzeży meblowych, płyt akrylowych, systemów żaluzjowych oraz listew przyblatowych i cokołów. Opracowując nasze produkty mamy przed oczami jasny cel – uzyskać optymalne połączenie jakości i estetyki, bez kompromisów w zakresie możliwości obróbki. Z myślą o pięknie i wygodzie. Dzięki temu Wasze wizje stają się rzeczywistością.

 

REHAU Sp. z o.o.

Ul. Poznańska 1a

62-081 Przeźmierowo

@ tomasz.chmielarz@rehau.com

Tel. 602 677 975

www.rehau.pl/architekci