II Warsztaty MTB Klastra

8 lipca 2017 na terenie HOT_elarnia w Puszczykowie odbyły się, drugie już z ramienia Klastra Akademia Architekta, warsztaty MTB. Organizatorami warsztatów były firmy członkowskie Klastra: Ridex, Balma, Shattdecor, Rehau oraz SAS. Nie zabrakło także legendarnego już wręcz prowadzącego Wojciecha Gogolewskiego, który rozpoczął warsztaty od krótkiej rozgrzewki, następnie ruszyliśmy zapoznać się z trasą. Niestety nie wszystkim Architektom udało się przybyć, być może zniechęciła ich pogoda oraz zapowiadany ulewny deszcz, faktem jest, że uczestnicy wrócili z trasy po WPN przemoczeni do suchej nitki, ale za to z jakimi uśmiechami na twarzy!

Każdy z uczestników otrzymał przydatne upominki: ręcznik sportowy, który od razu przeszedł swój chrzest bojowy, ozdobną poduszkę, bidon, opaskę rowerową oraz elegancki notes. Nie zabrakło również tematycznych katalogów firmowych dot. branży meblarskiej, które z pewnością będą inspiracją dla każdego Architekta.

Specjalne podziękowania dla HOT_elarnia za ich elastyczność i sprawnie zorganizowaną akcję przeniesienia grilla do pobliskiej sali oraz dla Koman Bike Studio za profesjonalny serwis rowerowy.Warsztaty MTB

obszerna fotorelacja dostępna jest na profilu FB Klastra

Zapisz

Zapisz